Paris Volley nadal bez zwycięstwa
Dodane przez vereena dnia Marzec 28 2010 18:14:41

To już kolejna porażka Paris Volley w tym sezonie. Czarna passa nadal trwa. Tym razem ‘pogromcą’ Paryżan okazał się lider tabeli Tours Volley-Ball. Mecz zakończył się po godzinie wynikiem 0:3.

Mecz zaczął się dobrze dla Paryżan. Pierwszy punkt zdobył zagrywką Marcel Gromadowski. Potem goście już tylko powiększali swoją przewagę, by w efekcie przegrać tę partię 21:25. Kolejne sety wyglądały bardzo podobnie i znowu zakończyły się szczęśliwie dla gospodarzy, którzy można powiedzieć pewnie wygrali całe spotkanie 3:0 w setach kolejno do 21, 22 i 21.

Nasz atakujący zdobył w tym spotkaniu 12 punktów, co dało mu najlepszy rezultat w drużynie. Marcel na 24 posłane do niego piłki skończył 11, co dało mu skuteczność 46%. Jak już wspomniałyśmy wcześniej, zawodnik zapisał na swoim koncie dodatkowo jeszcze jednego asa serwisowego.

Po tej kolejce tabela nieznacznie się zmieniła. Paris Volley pozostaje na 10. pozycji z dorobkiem 39 punktów i traci jedno ‘oczko’ do 9. Tuluzy i 3 do 8. Rennes. Do zakończenia fazy grupowej pozostały jeszcze dwie kolejki spotkań, jak więc widać, szanse na awans zeszłorocznych mistrzów kraju do fazy play off są nikłe tym bardziej, że osłabiony zespół z Paryża w ostatnich kolejkach mierzyć się będzie z czołowymi drużynami tabeli. Ale jak to się mówi… nie ma rzeczy niemożliwych, więc może jest jeszcze jakaś szansa?;)