Decyzje Daniela Castellaniego
Dodane przez vereena dnia Marzec 17 2010 19:34:36


Nasz szkoleniowiec Daniel Castellani można powiedzieć trochę namieszał w składzie, ale takowych zmian mogliśmy się spodziewać...

Rozszerzona zawartość newsa


Nasz szkoleniowiec Daniel Castellani można powiedzieć trochę namieszał w składzie, ale takowych zmian mogliśmy się spodziewać…
Nasz szkoleniowiec przez ostatnie miesiące bacznie obserwował poczynania naszych potencjalnych reprezentantów. Przyglądał się ich grze, notował co trzeba i wybrał w końcu tę elitę, która podejmie rękawice podczas tegorocznej Ligi świtowej.

Skład naszej reprezentacji na mecze Ligi Światowej 2010 przedstawia się następująco:

Atakujący:
Marcel Gromadowski, Piotr Gruszka, Jakub Jarosz, Mariusz Wlazły

Rozgrywający:
Fabian Drzazga, Grzegorz Łomacz, Paweł Zagubny, Łukasz Żygadło

Przyjmujący:
Zbigniew Bartman, Michał Bąkiewicz, Bartosz Kurek, Mateusz Mika, Michał Druciak, Michał Winiarski

Środkowi:
Patryk Czarnowski, Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Daniel Pliński

Libero: Piotr Gacek, Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski

Jak więc widać w kadrze nie zobaczymy Pawła Woickiego, któremu nasz selekcjoner podziękował za zaangażowanie w minionym sezonie. Oprócz popularnego ‘Wujka’ reprezentacji nie wesprze także jego przyjaciel Marcin Wika oraz Łukasz Kadziewicz. W przypadku tej dwójki zadecydowały względy sportowe.

Swoją szanse zaprezentowania się dostali za to młodzi: Mateusz Mika, Patryk Czarnowski, Fabian Drzazga, Karol Kłos oraz Paweł Zatorski. Powołanie dostał również, przez wielu zapewne zapomniany już, Łukasz Żegadło, który w ostatnim czasie poczynił ogromne postępy, co zaowocowało grą w wyjściowej szóstce Trentino BetClik.

Jak podkreśla Daniel Castellani, lista zostanie uzupełniona o kilku zawodników po kilkudniowej konsultacji , która odbędzie się w Spale po zakończeniu sezonu ligowego.