Cztery sety do zwycięstwa
Dodane przez vereena dnia Luty 06 2010 23:00:24

Tylko tylu partii potrzebował zespół Paris Volley, by odnieść kolejne zwycięstwo w lidze. Podopieczni trenera Mauricio Paesa po dzisiejszym triumfie nad ekipą z Rennes wyprzedzili tę drużynę w tabeli i zajmują ostatecznie 9. lokatę z dorobkiem 32 punktów.

Rozszerzona zawartość newsa
Kolejne dobre spotkanie rozegrali siatkarze z Paryża, po czarnej serii porażek, jaka przydarzyła im się ostatnio. I wszystko wskazuje na to, że ekipa znad Sekwany gra coraz lepiej, a jeżeli utrzyma tę dobrą formę nie przegrywając przy tym żadnego spotkania zakwalifikuje się do fazy play off. I to na tę chwilę, myślę, jest ich plan minimum. Wracając do dzisiejszego spotkania, zawodnicy Parisu pokazali się z naprawdę dobrej strony. I choć mieli chwilami przestoje i w zaskakującym tempie trwonili wysokie przewagi, to przewaga ich była na tyle wyraźna, że poza przegranym na przewagi setem trzecim (24:26), goście nie byli w stanie dogonić gospodarzy i wygrać innych partii.

Paris Volley - Rennes Volley 35 3:1 (25:17, 25:23, 24:26, 25:22)Śmiało możemy stwierdzić, że cały zespół zapracował dzisiaj na to zwycięstwo, jednak MVP może być jedno. Dziś trafiło ono do rąk Carlosa Antony'ego, zdobywcy 13pkt (wszystkie atakiem). Świetne spotkanie rozegrał również Marcel Gromadowski (22pkt) oraz Jiri Novak (16pkt). Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi tak świetnej gry i życzymy kolejnych sukcesów. :)

Po dzisiejszej wygranej Paris Volley zajmuje 9. miejsce w tabeli, a przypominamy, że do fazy play off przystępuje osiem zespołów. Paryżanom do ósmej Tuluzy brakuje już tylko 1pkt. Kolejne spotkanie podopieczni Mauricio Paesa zagrają na wyjeździe z F.L. SAINT-QUENTIN Volley-Ball, obecnie szóstą drużyną. To zwycięstwo poprawiłoby znacząco sytuację Paryża, którzy traciliby już do szóstego właśnie F.L. SAINT-QUENTIN Volley-Ball tylko dwa 'oczka'. Także zaciskamy mocno kciuki i wierzymy w chłopaków, bo jak się już nie raz przekonaliśmy, nie z takimi Paryżanie wygrywali. :)