Avatary
Sygnatury
Filmiki

» Wygrana Paris Volley, ale już chyba tylko na otarcie łez...

W meczu 29., przedostatniej kolejki francuskiej PRO A Paris Volley pokonał we własnej hali pokonał w czterech setach ekipę SAEMS Tourcoing Volley-Ball Lille Métropole. Po tym spotkaniu zespół Marcela Gromadowskiego zajmuje 9. pozycję w tabeli, ale to wciąż za mało, by awansować.
» Paris Volley nadal bez zwycięstwa

To już kolejna porażka Paris Volley w tym sezonie. Czarna passa nadal trwa. Tym razem ‘pogromcą’ Paryżan okazał się lider tabeli Tours Volley-Ball. Mecz zakończył się po godzinie wynikiem 0:3.
» To już chyba koniec marzeń o awansie…

Wczoraj Paris Volley przegrał swój kolejny już mecz, tym razem na własnym parkiecie uległ ekipie Nice Volley-Ball. Tym samym Paryżanie spadli na 10 miejsce w tabeli, a awans z każdą kolejną porażką się oddala …
» Przegrana Paris Volley i kontuzja Marcela

W piątkowym meczu po ponad dwóch godzinach walki Paris Volley uległo Beauvais 2:3. Trener Paes rotował składem i dał pograć wielu zawodnikom. Na nieszczęście Marcela, jak i całego zespołu, kolano zawodnika zaczęło dokuczać do tego stopnia, że siatkarz musiał zejść z boiska i przerwać grę.
» Decyzje Daniela Castellaniego

Nasz szkoleniowiec Daniel Castellani można powiedzieć trochę namieszał w składzie, ale takowych zmian mogliśmy się spodziewać...
» Kolejna porażka, tym razem z wiceliderem

Po raz kolejny świetna postawa naszego atakującego nie wystarczyła do zwycięstwa. W sobotnim spotkaniu drużyna Paris Volley uległa na własnym parkiecie wiceliderowi tabeli, ekipie Arago de Sète V.B.
» Marcel bije rekordy, Paris przegrywa

Niektóre portale podają, że Marcel Gromadowski rozegrał wczoraj mecz życia i tak też było. To był jego rekord w liczbie zdobytych punktów, podczas jego pobytu we Francji. Jednak tak kapitalna postawa naszego atakującego nie wystarczyła, by wygrać to spotkanie z potencjalnie słabszym rywalem.
» Paris Volley zwycięski !

Równo półtora godziny wystarczyło podopiecznym trenera Paesa, by odprawić drużynę Tuluzy z kwitkiem. Paryżanie nie oddali rywalowi wczoraj nawet seta i tym samym awansowali na 8. miejsce w tabeli.
» Dwa punkty, a jakże cenne

Miał to być łatwy i szybki mecz, a w rzeczywistości trwał on ponad dwie godziny i kosztował zawodników niemało wysiłku. Ogromne nerwy i stres, a sprawa wyniku do samego końca otwarta, tak wyglądało wczorajsze spotkanie Paris Volley z Awignon Volley-Ball.
» Kolejny raz nie dali rady

Paris Volley w sobotę odniósł kolejną już porażkę w lidze. Tym razem podopieczni Mauricio Paesa ulegli na wyjeździe w trzech setach zespołowi z Saint-Quentin.
» Marcel dementuje: Żadnego skandalu nie było!

Ostatnimi czasy zrobiło się dość głośno wokół ostatniej sesji zdjęciowej zawodników z Paryża z popularną brazylijską gwiazdą filmów porno. Mówiło się już nawet o skandalu jaki został wywołany przez siatkarzy Paris Volley. Marcel Gromadowski dementuje wszelkie plotki. Żadnego skandalu nie było!