Avatary
Sygnatury
Filmiki

» To już trzecia porażka
 Nasi siatkarze przegrywając dzisiaj z reprezentacją Brazylii,  zaprzepaścili ostatnią szansę na to, by znaleźć się na podium Pucharu Wielkich Mistrzów. Biało-czerwoni nie zdołali ugrać nawet jednego seta, tak więc wynik był jasny i klarowny 3:0 dla naszych rywali, w setach do 17, 17 i 18. No trochę mało jak na Mistrzów Europy, ale cóż, w życiu są lepsze i gorsze chwile. Nasza reprezentacja jest teraz w dołku. W meczu z Brazylią dobre spotkanie rozegrał tylko Marcel Gromadowski zdobywając najwięcej punktów w całej drużynie - 16 (wszystkie atakiem). Pozostali zawodnicy nie błyszczeli, a ich zdobycze punktowe dochodziły raptem 5 'oczek'. Ale  mimo wszystko mamy nadzieję, że w kolejnych meczach będzie już tylko lepiej. Tego życzymy  zarówno sobie jak i naszym siatkarzom.