Avatary
Sygnatury
Filmiki

» Paris nadal niepokonany, Marcel nadal najlepszy !
Paris w półtorej godziny odprawił zespół Ajaccio Volley-Ball z kwitkiem, wygrywając to spotkanie bez straty seta. Mistrzowie Francji nie mieli większych problemów z wygraniem tego meczu, a już w ogóle w drugim secie, który był już tylko popisem umiejętności ekipy z Paryża. Najbardziej wyrównana walka była w secie trzecim, kiedy to zespół z Ajaccio zrozumiał, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdego da się pokonać. Jednak było już za późno, bo Paryżanie nie zwalniali tempa wygrywając pewnie całe spotkanie 3:0.

Oczywiście jest teraz pytanie, kto wiódł prym w tym spotkaniu.
Oczywiście nie nikt inny jak nasz Marcel! :)
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego wyników. Z meczu na mecz statystyki Marcela są coraz to lepsze, z czego bardzo się cieszymy, a zarazem mamy nadzieję, że to nie koniec. Że Marcela stać na jeszcze więcej.

Pamiętajmy też, że niedługo odbędzie się w Japonii Turniej Wielkich Mistrzów z udziałem naszej reprezentacji, a Marcel znalazł się w szerokim składzie zawodników, którzy mają pojechać na tę imprezę. Daniela Castellaniego czeka ciężki wybór, gdyż każdy z zawodników powołanych w meczach ligowych pokazuję się z jak najlepszej strony. Wiemy, że konkurencja na pozycji atakującego jest duża, ale głęboko wierzymy, że nasz selekcjoner widząc, jak Marcel radzi sobie we Francji, nie zapomni wpisać jego nazwiska na swoją listę.

Wracając jeszcze do spotkania z Ajaccio Volley-Ball, jak już wspomniałyśmy, Marcel był najlepiej punktującym zawodnikiem tego meczu.
Siatkarz zdobył 19 punktów:
na 28 piłek posłanych do niego skończył 16, co daje skuteczność w ataku 57% (bardzo zadowalający wynik :]), Marcel miał również dwa punktowe bloki i tradycyjnie już jednego asa serwisowego :)
Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach :)